×
Menu

Kot Pantolon

Kot Pantolon

Bayan Kot Pantolon Modelleri

Kot pantolon ne kadınların ne de erkeklerin vazgeçemediği, en sevilen, “bir kot bir tişört giy, çık” kalıbını hayatımıza benimsetmiş moda dünyasının başkahramanıdır. Olmazsa olmazımız, değerlimiz kotlar hayatımıza girdiğinden beri sürekli farklı tasarımlarla değişiklik yapılmış, daha da çekici hale getirilmiştir. Kot pantolon bayan için daha maskülen bir tarz yaratsa da gün geçtikçe oldukça feminen görünümlü kot parçalar tasarlandı, ünlü tasarımcılar tarafından kreasyonlarında yer edindi.

En sevilen bayan kot pantolon modelleri arasına boyfriend pantolonlar, dizi yırtık kot pantolonlar, yüksek bel kot pantolonlar yer alıyor. Boyfriend pantolon hükümdarlığını 4-5 sezondur sürdürüyor. Ancak iyi ki de sürdürüyor çünkü bu model pantolonları stiletto (yüksek topuklu sivri burunlu ayakkabı) ile kombin yaptığınızda çok tarz bir görüntü çizeceksiniz. Sadece topukluyla değil, spor ayakkabılarınızla da pantolonun paçalarını iki parmak kalınlığında dışarı doğru kıvırdığınızda yine harika bir görüntüye kavuşacaksınız. Bu kombin ile hem rahat hem cool hem de maskülen bir şıklığa kolayca erişiyorsunuz. Üzerine gömlek, bluz veya tişört seçiminiz tamamen ayakkabı seçiminizle orantılı olacaktır. Gideceğiniz yere, katılacağınız toplantının türüne göre bir gömlek, boyfriend pantolon ve stiletto ile göz alıcı olduğunuz kadar rahat bir şıklık elde edeceksiniz. Bunun yanı sıra bir tişört, boyfriend ve beyaz spor ayakkabılarla bir kombin yaparsanız cool görüntünüzle herkesi etkileyebilirsiniz.

Dizi yırtık pantolonlar, son dönemde rahat ve salaş görünmeyi seven hem erkek hem kadınlar tarafından tercih edilir oldu. Daha çok siyah olan yırtık kot pantolonlar tercih edilse de diğer renkte yırtık modellere giderek ilgi artıyor. Bir diğer sevilen model ise yüksek bel kot pantolonlar. Özellikle bu modelin üstüne giyilen göbeği açıkta bırakacak kısa bluzlerle kombin edildiğinde çok şık görünüyor. Ancak bu kombin çoğunlukla zayıf kadınlar tarafından tercih ediliyor.

En güzel kot modelleri için Moda Konuşuyor! Ekibimizin sizin için seçtiği ürünleri beğenmeniz dileğiyle!

2 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü
 • -42%Satış
  Skinny Jean

  Skinny Jean

  Normal Fiyat: 94,99 ₺

  Special Price 54,99 ₺

 • -40%Satış
  Yırtık Skinny Jean

  Yırtık Skinny Jean

  Normal Fiyat: 99,99 ₺

  Special Price 59,99 ₺

2 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü