×
Menu

Bilek & Kalem Pantolon

Bilek & Kalem Pantolon

Bilek ve Kalem Pantolon

Kumaş, Jean gibi pantolonların bir süredir paçalarının bilekte ya da bileğin biraz daha üzerinde olduğunu görüyoruz.  Böylece daha tarz bir görüntü elde ediliyor. İtalyan tarzda olan tüm modellerin, özellikle erkek pantolonlarının, kısa paça olduğunu kolaylıkla farkedebiliriz. İki sezondur tüm moda çekimlerinde, dergilerde ve birçok defilenin kreasyonları sergilenirken bilekte pantolon modelleri bize göz kırpar oldu. Kısa paça pantolon akımı almış başını giderken hem klasik, hem skinny (dar pantolon) hem mom Jean ve boyfriend pantolonlarda bu akımdan esintiler görmeye başladık. Bilek pantolon olmayanlar ise, özellikle jeanler, paçaları yukarı katlanarak sezonun modasına uydurulmaya başlandı.

Bu modelleri kombin yaparken en dikkat edilmesi gereken nokta ayakkabının doğru seçilmesidir. Bu tarz pantolonlar uzun boylu kadınlar için bir avantaj sağlarken kısa boylu kadınlar için bazı durumlarda dezavantaja dönüşebiliyor. Kalem pantolon özellikle kısa boylu kadınlar tarafından spor ayakkabılarla tercih edilmemelidir. Aksi takdirde bacak boyu olduğundan çok daha kısa gözükecek, vücut boyunuzu da basık gösterecektir. Bu tarz pantolonlarda paça boyu kısa olduğundan ilk göze çarpan ayakkabılarınızdır. En dikkat çeken aksesuar olarak ayakkabılarınızı, pantolonunuzun rengine ve desenine uygun ve topuklu bir modeli seçmelisiniz. Eğer topuklu ayakkabı giyemiyorsanız, sivri burunlu ayakkabılar seçmeniz bu pantolonla kombinlediğinizde bacak boyunuzu kesmeyecektir.

Moda Konuşuyor ekibi sizin için modayı takip ediyor ve en güzel kısa paça pantolonları evinize kadar getiriyor. En güzel bilekte pantolon modelleri için doğru adrestesiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

3 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü
 • -33%Satış
  Kalem Pantolon

  Kalem Pantolon

  Normal Fiyat: 89,99 ₺

  Special Price 59,99 ₺

 • -33%Satış
  Havuç Pantolon

  Havuç Pantolon

  Normal Fiyat: 89,90 ₺

  Special Price 59,99 ₺

 • -30%Satış
  Havuç Pantolon

  Havuç Pantolon

  Normal Fiyat: 99,99 ₺

  Special Price 69,99 ₺

3 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü