×
Menu

Gömlek

Gömlek

Gömlek Modelleri

Gömlek, her erkeğe yakışır ve en joker parçadır. Kadınların da en hoşlandığı erkek stili, hiç kuşkusuz, gömlekle yapılan spor veya klasik takımlardır. Erkek gömlek, her sezon olduğu gibi yine formunu koruyor ve gözdelerimiz olmaya devam ediyor. Spor bir tarz yaparken şık ve aynı zamanda derli toplu görünmeyi sağlayan en rahat parçalardan biridir gömlekler. Sadece spor değil, klasik siyah bir takımın içine giyilen beyaz gömlek, zıt renklerin uyumu sayesinde size çabasız bir şıklık kazandıracaktır. Spor veya klasik, hangi tarza sahip olursanız olun, gömlek sizin her zaman iyi gözükmenizi sağlayacaktır.

Özellikle iş sebebiyle takım elbiseyi fazlaca kullanmak zorunda kalan beyler, trend modellerden daha çok asil ve şıklığı ön plana koyan gömlek modellerini tercih edecektir. İş hayatında şıklığını önemseyen erkekler için Moda Konuşuyor editörleri en klasik ve en şık modelleri seçti. Slim fit gömlekten düz kesim gömleğe, desenli gömlekten renk renk gömleklere, hepsi Moda Konuşuyor’da!

Akşam işten çıktıktan sonra arkadaş buluşmasına gidecek olan veya tarzı gündelik olarak spor olan beyler için de özel seçimlerimiz Moda Konuşuyor’da! Blazer veya spor ceketlerinizin içine tercih edeceğiniz desenli veya renkli bir gömlek, sizi hem şık gösterecek hem de size modern çizgiler katacak.

Tüm bunların yanında, erkek gömlek modelleri arasından kıyafetinize uygun bir gömlek seçerken, takım elbise veya tek ceket kullanıyorsanız spor, klasik veya blazer ceketinizin kumaşı ile gömleğin kumaşının benzer olmasına dikkat edilmelidir. İpek bir ceketle keten gömlek şık durmayacaktır. Keten gömleğinizi gabardin bir pantolonla ve loafer bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Böylelikle çok modern ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

17 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü

17 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü