×
Menu

Süet & Nubuk Etek

Süet & Nubuk Etek

Kışlık, Süet ve Nubuk Etek Modelleri

Kış mevsiminin o soğuk günlerinde üşümemek için her zaman kat kat giyinmek moda tutkumuza uygun düşmez. Durum böyle olunca, yükselen trendi ve modayı takip etmek uğruna kışlık etek giymek kaçınılmaz oluyor. Uzun zamandan beri popülaritesini kaybetmeyen uzun çizmeler ile üşümeden gönül rahatlığıyla kışlık etekleri gardırobumuza koyabiliyoruz. İster dar ister bol olsun kalın kumaşıyla soğuk günlerde bize eşlik etmeye devam edecekler. Uzun çizmelerin moda olması ve uzun çorap çizme olsun diz üstü çizme olsun bir çok modelin popüler olmasıyla kışlık etek modelleri yelpazesi oldukça genişledi. Tasarımcılar artık kış koleksiyonlarına kışlık etek modeli koymadan geçmez oldu.

Özellikle kışlık etek modellerinden süet etekler oldukça öne çıkmaya başladı. Sonbahar aylarının oldukça şık ve elverişli parçalarından olan süet etekler bize kışın soğuk çizgisinden çıkarıp sıcacık bir görüntü veriyor. Üzerine ince boğazlı kazaklar ile kombin yapıldığında bohem bir tarzı yansıtıyor. Havaların çokta soğuk olmadığı zamanlarda üzerine giyeceğiniz ipek gömlekler süet eteğinizi en sade ve şık bir şekilde tamamlıyor. Uzun veya kısa çizmelerle de tarzınıza cool bir görüntü katabilirsiniz. Bir diğer adıyla nubuk etek modası kadınların sevdiği model olmaya hızla ilerliyor.

Bu eteklerin bir çok modeli var. Püsküllüsü, sadesi, önden düğmelisi, midi boy olanı derken hayatımızda gideceğimiz yere kolaylıkla adapte edebiliriz. Düz veya önden düğmeli olan eteğinizi işyerinizde rahatlıkla kullanabilirken, püsküllü olan modeli akşam kahve içmelerine veya bir konsere giderken giyebilirsiniz. Süet kalem eteklerin de hızla tercih edilmeye başlandığı bir döneme giriyoruz. Ayrıca patchwork tarzında deri detayları bulunan modeller de en dikkat çekenler arasında. Siz de tarzı yakalamak ve en trend parçalara kaliteli ve uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Moda Konuşuyor ekibi keyifli alışverişler diler.

1 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü

1 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü