×
Menu

Slim Fit Gömlek

Slim Fit Gömlek

Slim Fit (Dar Kesim) Spor Gömlek

Bahar, yaz ve kış ne zaman olursa olsun erkeklerin şık gözükmek için kesinlikle bir gömleğe ihtiyacı vardır. Gömlek erkeğin ayrılmaz bir parçası, karizmasına karizma, yakışıklılığına yakışıklılık katan eşsiz bir jokerdir. Bu sebeple erkek giyimden bahsedilirken işin içinde şıklık varsa mutlaka gömlek akla gelir. Her sezon olduğu gibi yine erkek modasında birçok gömlek modelleri arasında birbirinden göz alıcı modeller var.

Her kıyafette olduğu gibi gömleği giyerken de dikkat edilmesi gereken noktalar mevcut. Bu noktalara dikkat edilirse göründüğünüzden daha uzun, daha zayıf veya daha şık gözükebilirsiniz. İlk ve önemli kurallardan biri gömleğiniz üzerinize tam oturmalıdır. Ne çok dar ne çok bol olmalıdır. Son dönemlerin hiç eskimeyen modası slim fit gömlek erkeklerde her zaman moda olacağa benziyor. Bu sebeple dar gömlekler tercih etmekte fayda var. Ancak tercih ettiğiniz dar kesim gömlek düğmeleri ilikledikten sonra aradaki kumaşın düz durmasına, torba yapmamasına dikkat etmelisiniz. Kumaş, düğmeler arasında açılma yapacak kadar gergin olmamalıdır. Seçtiğiniz slim fit gömlek belinizi ve koltuk altlarınızı fazlaca sıkarak boğumlar yapmamalı, vücudunuzu deforme edecek şekilde gergin durmamalıdır.

Klasik değil de daha çok spor giyinen bir erkekseniz slim fit spor gömlek çeşitleri tam size göre. Özellikle kış aylarında gömlekle üşüyor ve nasıl kombin yapacağınızı bilemiyorsanız, burayı dikkatle okuyun. Yakası düğmeli slim fit spor gömlekleri blazer ceketinizin içine, v yakalı trikolarınızın veya farklı bir tarz yaratmak için pamuklu takımlarınızın içine bile giyebilir, çok şık ve karizmatik bir görünüm elde edebilirsiniz. Uzun boylu biriyseniz biraz daha büyük yakalı slim fit modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak kısa boyluysanız daha ufak yakalar size daha çok yakışacaktır. Bunun yanında, dikine çizgili gömlekler de sizi daha uzun gösterecektir.

En güzel modelleri Moda Konuşuyor’da bulabilirsiniz. Üstelik beğenmediğiniz ürünü kolayca değiştirebilir ve iade edebilirsiniz.

11 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü

11 Adet Ürün Gösteriliyor

Göster243648Tümü